یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس کامپوزیت » کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت چیست و چرا از کامپوزیت برای نمای بیرونی استفاده می شود؟ کامپوزیت دیوار پوشی است که علاوه بر زیبایی و تنوع رنگ برای شکیل کردن کانکس مورد استفاده قرار میگیرد، گاهی اوقات کانکس نگهبانی قرار است در جایی قرار گیرد که نیازمند شکیل بودن نمای بیرونی آن می باشیم، به همین دلیل می توان از ورق کامپوزیت برای نمای بیرونی کانکس استفاده کرد که رنگ آن به دلخواه مشتری انتخاب می شود و با این کار کانکس کامپوزیت زیبایی طراحی می شود.   از مزیت های کانکس کامپوزیت گروه صنعتی…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت چیست و چرا از کامپوزیت برای نمای بیرونی استفاده می شود؟ کامپوزیت دیوار پوشی است که علاوه بر زیبایی و تنوع رنگ برای شکیل کردن کانکس مورد استفاده قرار میگیرد، گاهی اوقات کانکس نگهبانی قرار است در جایی قرار گیرد که نیازمند شکیل بودن نمای بیرونی آن می باشیم، به همین دلیل می توان از ورق کامپوزیت برای نمای بیرونی کانکس استفاده کرد که رنگ آن به دلخواه مشتری انتخاب می شود و با این کار کانکس کامپوزیت زیبایی طراحی می شود.

 

از مزیت های کانکس کامپوزیت گروه صنعتی ویلاساز می توان به موارد ذیل اشاره داشت :

۱-قیمت مناسب کامپوزیت ۲ – استفاده از ورق های کامپوزیت مرغوب خارجی ضمانت دار۳ – تخصص و تجربه در اجرای نمای کامپوزیت کانکس ۴ – تخصص و تجربه در ساخت اسکلت کانکس متناسب با نمای کامپوزیت ۵ – مقاومت نمای کامپوزیت در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی ۶ – عمر طولانی نمای کامپوزیت کانکس ۷ – قابلیت خم کاری و رنگ پذیری مطابق با سلیقه مشتری عزیز

گروه صنعتی ویلاساز مفتخر است تا هرگونه پلان و طرح شما مشتریان گرامی را در ساخت انواع مدل های کانکس کامپوزیت اجرا و و در سریع ترین زمان، نصب نماید. اجرای نمای کامپوزیت بر روی اسکلت کانکس و سازه پیش ساخته کاری است که از دست کادر مجرب گروه صنعتی ویلاساز بر می آید.

برای طراحی انواع نمونه های کانکس کامپوزیت ، سازه پیش ساخته اداری با نمای کامپوزیت ، کانکس ویلایی کامپوزیت ، کانکس ساندویچ پانل کامپوزیت ، کانکس سرویس بهداشتی کامپوزیت ، کانکس نگهبانی کامپوزیت ، کانکس اداری کامپوزیت و . . . کافی است با کارشناسان شرکت ویلاساز تماس گرفته تا با مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز ، بهترین و زیباترین طرح و پلان را جهت داشتن یک نمای کامپوزیت به شما بدهند.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ویلا ساز به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ویلا ساز در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ویلا ساز می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه تولید کانکس و ویلا و همچنین بناهای پیش ساخته دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>