یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس کارگری » کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری کانکس کارگاهی یا همان کانکس کارگری، نوعی از کانکس است که به منظور ساکن شدن کارگران و مهندسان و تکنسین ها و افرادی که بر سر پروژه های ساختمانی فعالیت می کنند در نظر گرفته می شود که در اصل حکم یک کارگاه متحرک را دارد و این امکان را برای کار فرما ها فراهم می کند که هنگامی که پروژه ساختمانی به پایان رسید کانکس کارگری را از محل پروژه به محل پروژه ساختمانی دیگر منتقل کرد. کانکس کارگاهی ویلاساز می تواند به صورت های مختلفی از جمله کانکس کارگاهی سالنی،…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگاهی یا همان کانکس کارگری، نوعی از کانکس است که به منظور ساکن شدن کارگران و مهندسان و تکنسین ها و افرادی که بر سر پروژه های ساختمانی فعالیت می کنند در نظر گرفته می شود که در اصل حکم یک کارگاه متحرک را دارد و این امکان را برای کار فرما ها فراهم می کند که هنگامی که پروژه ساختمانی به پایان رسید کانکس کارگری را از محل پروژه به محل پروژه ساختمانی دیگر منتقل کرد.

کانکس کارگاهی ویلاساز می تواند به صورت های مختلفی از جمله کانکس کارگاهی سالنی، کانکس کارگاهی دواتاقه، کانکس سه اتاقه در نظر گرفته شود، حتی هر تعداد اتاق که مد نظر مشتری باشد میتوان برای آن اجرا کرد. همچنین می توان داخل کانکس کارگاهی امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و حتی اتاق استراحت و اتاق مدیریت نیز در نظر گرفت.

کانکس کارگری و کارگاهی می تواند به صورت کانکس چندطبقه ، کانکس دو قلو و غیره ساخته شوند.

استفاده از کانکس کارگری انسجام و نظم خاصی به پروژه ساختمانی داده و علاوه بر این که نمای ظاهری پروژه را شکیل تر می کنند، در صورتی که کانکس های شیک و با کیفیتی انتخاب شده باشد، در زیباسازی و ایجاد روحیه در کارگران و مهندسان نقش بسزایی خواهد داشت.

نکاتی جهت کارفرمایان:

زمانی که یک کانکس کارگری با قیمت ارزان به فروش میرسد مطمئن باشید دلیل محکم و قانع کننده ای برای این ارزانی وجود دارد، بنابراین سعی کنید در مورد متریال کانکس کارگاهی، اطلاعات خود را افزایش داده و سپس اقدام به خرید کنید.

همیشه توجه به این نکته داشته باشید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست …

 

گروه صنعتی ویلاساز، پیشنهاد می کند جهت خرید انواع کانکس و همچنین پاسخگویی به همه سوالات شما عزیزان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ویلا ساز به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ویلا ساز در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ویلا ساز می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه تولید کانکس و ویلا و همچنین بناهای پیش ساخته دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>