یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس رستوران » کانکس رستوران

کانکس رستوران

کانکس رستوران کانکس رستوران یا کانکس فست فود جهت فروش اقلام غذایی و خدمات رستورانی در جشنواره ها و فروشگاه ها و مناطق پرتردد استفاده می گردد. کانکس رستوران برای آن دسته از مشتریانی که مشکل مکان و زمان دارند بسیار مناسب می باشد. این نوع کانکس گروه صنعتی ویلاساز می تواند در صورت در خواست شما به صورت کامپوزیت و با نمایی بسیار زیبا طراحی شود تا مشتریان شما نیز جذب محل شما شوند. همچنین در صورت تمایل می توانید در داخل کانکس محصولات خود را سرو کنید . نگاهی به تجهیزات فنی کانکس رستوران گروه صنعتی ویلاساز: شاسی…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

کانکس رستوران

کانکس رستوران یا کانکس فست فود جهت فروش اقلام غذایی و خدمات رستورانی در جشنواره ها و فروشگاه ها و مناطق پرتردد استفاده می گردد. کانکس رستوران برای آن دسته از مشتریانی که مشکل مکان و زمان دارند بسیار مناسب می باشد. این نوع کانکس گروه صنعتی ویلاساز می تواند در صورت در خواست شما به صورت کامپوزیت و با نمایی بسیار زیبا طراحی شود تا مشتریان شما نیز جذب محل شما شوند. همچنین در صورت تمایل می توانید در داخل کانکس محصولات خود را سرو کنید .

نگاهی به تجهیزات فنی کانکس رستوران گروه صنعتی ویلاساز:

شاسی کانکس رستوران از تیر آهن میباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس آموزشی دارد .یعنی در مواقعی که اندازه کانکس آموزشی بزرگ باشد از تیر آهن هایی با ضخمات و قطر بیشتر استفاده می گردد. همچنین در اسکلت کانکس رستوران از پروفیل آهنی استفاده می شود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد در ضمن اسکلت کانکس در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد. ضد زنگ طول عمر اسکلت کانکس رستوران را زیاد میکند و از پوسیدگی آن جلو گیری می نماید.

 

گروه صنعتی ویلاساز با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس رستوران و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است. تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید.

قبل از هر گونه اقدام برای خرید هر نوع مدل از کانکس رستوران، با کارشناسان گروه صنعتی ویلاساز تماس حاصل فرمایید.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ویلا ساز به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ویلا ساز در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ویلا ساز می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه تولید کانکس و ویلا و همچنین بناهای پیش ساخته دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>