یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » بیمارستان پیش ساخته » بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته بیمارستان پیش ساخته چه کاربردی دارد؟ گاهی بر حسب ضرورت لازم می شود که یک بیمارستان یا درمانگاه صحرایی در خارج از شهر جهت رسیدگی به بیمارانی که نیاز به فوریت های پزشکی دارند احداث شود که اگر قرار باشد برای امدادهای پزشکی یک ساختمان با مصالح ساختمانی ساخته شود زمان زیادی را خواهد گرفت که این زمان در مواقع اورژانسی بسیار زیاد خواهد بود و نمی توان از این روش برای مواقع ضروری استفاده کرد. بنابراین ساخت یک درمانگاه یا بیمارستان پیش ساخته با کیفیت در این مواقع اضطراری…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته چه کاربردی دارد؟ گاهی بر حسب ضرورت لازم می شود که یک بیمارستان یا درمانگاه صحرایی در خارج از شهر جهت رسیدگی به بیمارانی که نیاز به فوریت های پزشکی دارند احداث شود که اگر قرار باشد برای امدادهای پزشکی یک ساختمان با مصالح ساختمانی ساخته شود زمان زیادی را خواهد گرفت که این زمان در مواقع اورژانسی بسیار زیاد خواهد بود و نمی توان از این روش برای مواقع ضروری استفاده کرد. بنابراین ساخت یک درمانگاه یا بیمارستان پیش ساخته با کیفیت در این مواقع اضطراری علاوه بر کاهش زمان ساخت ، باعث کاهش هزینه های ساخت نیز می شود که در نهایت نتیجه کیفی این نوع ساختمان بسیار بهتر از درمانگاه یا بیمارستان ساخته شده با مصالح ساختمانی می باشد.

 

از ویژگی های بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ویلاساز می توان به این موارد اشاره داشت:

سرعت بالا در نصب و بهره برداری – قابل انتقال جاده ای ، ریلی ، هوایی و دریایی – خود کفایی و تأمین نیازمندی های فنی و تأسیسات – انعطاف پذیری در چیدمان و توسعه بخش های پزشکی – توانمندی فعالیت در مناطق با آلودگی‌ های شیمیایی و بیولوژیک – امکان بهره ‌برداری در شرایط فیزیکی و آب و هوایی مختلف

مدل های مختلف درمانگاه و بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی ویلاساز جهت اجرا در فضاهای بسیار بزرگ در محل های صعب العبور و مکان هایی که امکان تردد تریلی وجود ندارد و همچنین در مناطق مرتفع قابل نصب می باشد. در عین حال با توجه به مشکلات نصب بیمارستان پیش ساخته در بعضی مکان ها هزینه نصب این بیمارستان ها به مراتب پایین می باشد.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش ویلا ساز به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی ویلا ساز در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه ویلا ساز می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه تولید کانکس و ویلا و همچنین بناهای پیش ساخته دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>